Software

Kofax ExpressJak to funguje/co to řeší?

Kofax Express je all-in-one aplikace pro jednoduchou digitalizaci firemních dokumentů v českém jazyce. Součástí řešení je základní extrakce dat z dokumentů a následný přenos do předem definované databáze nebo podnikového systému Microsoft ®, IBM ®, Oracle ®, Open Text ®, Hyland ®, Interwoven ® a mnoho dalších. Aplikace integruje patentovanou technologii pro optimalizaci obrazu v čase skenování (VirtualReScan). Tento nástroj přináší téměř bezobslužné dávkové zpracování různých typů dokumentů bez opakovaného naskenování dokumentů, otočení jednotlivých stran do čitelné podoby, odmazání prázdných stran, atd. Obsluha aplikace pouze kontroluje kvalitu obrazu a tím zrychluje skenování dokumentů a rychlejší vstup do následných systémů. Jednoznačnou identifikaci dokumentu může určit čárový kód a to jak 1D, tak i 2D

Klíčové výhody

  • součástí je technologie na optimalizaci obrazu VRS 
  • navýšení přesnosti, bezpečnosti a rychlosti zpracování dokumentů
  • velmi intuitivní rozhraní podobné MS Office
  • okamžitá implementace bez nutnosti vývoje


Pro koho je vhodný

Řešení si poradí s různorodou strukturou portfólia společností, ať už se jedná o účetní doklady, formuláře, žádosti, registrace, knihy, e-maily nebo i jiný zdroj informací. Přizpůsobí se od těch nejmenších poboček a společností se zpracováním několika desítek dokumentů denně až po ty nejrozsáhlejší firmy a jejich mateřské centrály pro digitalizaci a základní indexaci agendy obsahující miliony stran dokumentů.

Řešení se implementuje s primárním cílem digitalizace papírových dokumentů s urychlením posunu dokumetu do dalšího procesu zpracování a s možností okamžitého zpětného dohledání v digitálním archivu.

Chcete se o produktu dozvědět ještě více

Stáhnout zkušební verzi

Stáhnout průvodce instalací

Stáhnout FixPack verze Kofax Express 3.2.0.14


Tento produkt je součástí řešení: Digitalizace dokumentů
Ukázka produktu: